05/10/2024  Суббота

Қазан айының 19 күні Арқалық политехникалық колледжінде «Алтын күз» байқауы өтті. Байқаудың басты мақсаты студенттердің шығармашылық қабілеттерін дамытып, студенттер арасындағы достық қарым-қатынасты нығайту және жақсы көңіл күй сыйлау. Аталмыш іс-шараға 5 топ қатысып, байқау жақсы деңгейде өтті. Күздің «ханзадасы мен ханшайымы» П-01 тобының студенттері Ғазезов Нұрхан және Ақәділова Аягөз йе болды. «Өнерлі жұп» номинациясына ОП-17 тобының студенттері Аубакир Сабыржан және Нурбаева Диана, «көрермен көзайымы» номинациясына ПК-26 тобының студенттері Тұрарбек Нұрсұлтан және Тлеубаева Наргиз, «креативті жұп» номинациясына ЭМ-12 тобының студенттері Айтмагамбетов Мади және Сапабек Диана, «сыпайы жұп» номинациясына йе болған ТО-18 тобының студенттері Каракулов Нұрдаулет және Бимат Аружан йе болды.