05/10/2024  Суббота

Қазан айының 26-шы жұлдызда колледжімізге жаңадан қабылданған білім алушыларды студент қатарына қабылдаудың мерекелік концерті өтті. Мерекелік концертті ұйымдастыру колледжіміздің ІІ курсы ПК-26 тобы мен топ жетекшісі Еденова Индира Ескермесқызы ұйымдастырды. «Студент қатарына қабылдау» – колледжіміздің жылдан жылға келе жатқан дәстүрі. Алғашқы болып құттықтау сөз кeзегі колледж директоры А.С.Оспановқа берілді. Іс шара барысында 2-3 курс студенттері ән шәшуларын арнады. Барлық топтар өздерін таныстыруда жақсы ат салысты. Мерекелік кештің қоңағы болып колледжіміздің «ЭВМ операторы» мамандығының түлектері келді, І курс білім алушыларына өз тілектерін білдіріп, оқытушыларға алғыстарын білдірді.

Колледж әкімшілігі студенттерге құттықтау сөздерін арнап, студенттің негізгі құжаттары студенттік билетті табыстады.