05/10/2024  Суббота

Болашақ мамандарды қызметке бейімдей отырып, кәсіби біліктіліктерін арттыру, шығармашылық қабілетін жетілдіру. Ұжымдық қарым-қатынасқа психологиялық бейімдеу, өзара тәжірбие алмасу болатын.

«Менің - сүйікті мамандығым» кәсіби денгейлерін көтеру және біліктілігін бағалау мақсатында ұймдастырылып отырған кешіміздің қонақтары :

Дүйсебаев Батырхан Қосылбайұлы ЖШС « Алминқұрылыс» ТБӨ кәсіп орының бас механигі.

Мұхамбетрахым Гауһар Есінбекқызы ЖДҚ инженері және Жармағанбетов Айдос Нұрханұлы бас шебер КМК « Қостанай оңтүстік элект жүйесі»

Садуакасов Олжас Амантайұлы МКК «Арқалық жылу электр компаниясы» Өндіріс басшысы және колледжден түлеп ұшқалы отырған 3 курс студенттері болды. Оларды толғандырып жүрген мәселенің бірі «қандай мамандықты таңдадым» немесе «таңдаған мамандығым дұрыс па?» деген ойлар мазалайтыны анық. Мамандық таңдау кезеңінде студенттерге бағыт-бағдар беріп, таңдау мүмкіндіктерін шешу үшін студенттерге, яғни қазіргі таңдағы маман иелерімен, кездесіп ой бөлісу, пікір алмасудың маңызы өте зор. Осындай түйінді шеуге көмектескен, қаламыздың кәсіп орын мамандары болатын.

«Құрметті мамандық иесі боламын десеңіздер» бүгінгі кездесуде айтылған ақыл кеңестерді жадыңызда ұстап ілім- білім алуға барлық күш жігерлеріңді жұмсап, егеменді еліміздің ертеңі -болашақ маман иелері болуларыңызға тілектестігімізді білдіреміз!

Кештің өтуіне жауапты топ: ЭМ-32 және МЗ-33 топтары

Өндірістік оқыту шеберлері: Алекешов Ғ.Х. және Ахметова М.К.