05/10/2024  Суббота

Біздің колледжіміздің ұйымдастыруымен 2018 жылдың 22 ақпан күні дебат турнирі өткізілді. «Адамгершілік және қайырымдылық » тақырыбында.Қаламыздың колледждерінің студенттері мен жалпы білім беретін орта мектептерінің оқушылары қатысып, өз ойларын ортаға салды. Педагогикалық институт, педагогикалық колледж, медицина колледжі және Абай Құнанбаев атындағы №6 орта мектебі, Родина орта мектебі, Кейкі Көкенбайұлы атындағы №4 орта мектебінің оқушылары қатысты. Политехникалық колледжінің атынан жүлделі орындарға кубокпен және мақтау қағаздарымен марапатталды.

Жүлделерге ие болған

Медицина колледжінің «Гиппократ» командасы – 1-ші орын

Педагогикалық колледжінің «Zhas.new» -2-ші орын

Политехникалық қоледжінің «АПК Жастары» -3-ші орын

Абай Құнанбаев атындағы №6 ОМ алғыс хаттарымен белсене қатысқандары үшін мараппаталды.

Родина ОМ алғыс хаттарымен белсене қатысқандары үшін мараппаталды.

Кейкі Көкенбайұлы атындағы №4 ОМ алғыс хаттарымен белсене қатысқандары үшін мараппаталды.

Ең үздік төреші- Педагокикалық колледжінің студенті Қадырбек Ақбота кубокпен және мақтау қағазымен марапатталды.

Ең үздік спикер- Родина ОМ оқушысы Куандыкова Аружан мақтау қағазымен марапатталды.

Уақыт төрешісі - Кейкі Көкенбайұлы атындағы №4 ОМ оқушысы Саман Базарым мақтау қағазымен марапатталды.