05/10/2024  Суббота

Наурыз – бұл көктем мерекесі және табиғаттың жаңаруы. Наурыз көптен күткен және қуанышты мереке.

2018 жылдың 19 наурыз күні «Армысың, Әз - Наурыз!» атты мерекелік іс-шара болып өтті. Іс-шараның мақсаты: ұлтаралық қарым-қатынастар мәдениетіне тәрбиелеу, жастар арасында достық және сенім ету жағдайын жасау, қазақ халқының салт-дәстүрлеріне қызығушылықты арттыру, ұлтжандылықты, туған еліне деген сүйіспеншілігін тәрбиелеу.

Театрландырылған іс-шара барысында студенттер қазақ халқының салт-дәстүрлерімен танысты, көктем және Наурыз мейрамы туралы әндер айтылды. «Тұран » тобы шашу биімен әсерлі билерін көрсетті. Одан кейін студенттер топтарымен төрт ауылға бөлініп, қазақтың сал-дәстүрінен, ұлттық ойындардан, ұлттық тағамдардан көрме көрсетілді.