«Әлем тізгіні-білімдінің қолында» тақырыбында пәндер онкүндігінің жабылу салтанаты болып өтті. Онкүндіктің жабылу салтанатында колледжі директоры Оспанов Асқар Сәбитбекұлына сөз берілді. Онкүндікке 1- 2 курс студенттері өздерін жақсы жағынан көрсете білді. Онкүндік аясында «Мен таңдаған –мамандық» эссе байқауы, математика пәнінен «Эрудит» интеллектуалды ойын, физика пәнінен «Миллион кімге бұйырады», биология пәнінен «Үздік биолог» байқауы, экономика пәнінен «Ұлттық теңге- тәуелсіздік нышаны» іс шарасы, ағылшын пәнінен «Кім жылдым», қазақ әдебиеті пәнінен «Тіл білімінің - атасы Ахмет» әдеби кеші, Алғашқы әскери дайындық пәнінен «Болашақ Қазақстан сарбаздары» іс шараларына, колледжішілік пәндік олимпиадаға белсене атсалысқан колледж студенттерін Асқар Сабитбекұлы марапаттап, диплом, мақтау қағаздары табыс етілді.