20.04.2021ж Арқалық политехникалық колледжінде Бультрикова Г.М. жетекшілігімен  «АПК жастар» дебат клубының «Қазіргі жастардың қазақи ұлттық тәрбиеге деген көзқарасы»» тақырыбында колледж ішілік дебат   ойындары өтті.  Дебат АПФ форматында 2 фракция  болып өткізілді. Мақсаты студенттердің бойында азаматты  ұстанымды, өзінің және қоғам алдында өз іс-әрекеттері үшін жауапкершілікті қалыптастыру, елде байқалатын өзекті жағдайларды талдау және жариялы талқылау арқылы шығармашылық және сыни ойлау қабілетін дамыту. Жас ұрпақтың алдына асқарлы мақсат қойылып, келелі міндеттер жүктеген. «Болашақ ел қамқоры», «Отан қораушысы», «Шаңырақ иесі», — деп жақсы сөзін қазақ халқы баласына арнаған. Жас ұрпақтың алдына асқарлы мақсат қойылып, келелі міндеттер жүктеген. «Болашақ ел қамқоры», «Отан қораушысы», «Шаңырақ иесі», — деп жақсы сөзін қазақ халқы баласына арнаған. Халқымыздың тарихи-мəдени мұраларының түрлері өте көп. Солардын қай-қайсы да адам игілігіне қызмет етуге бағытталған. Білім алушылардың бойында осындай қайсиеттерге тәрбиелеу мақсатында өткізілген іс шарада берілген тақырыпты толық ашып айта алды.