Фото для новости

Еңбек күні мен техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беру күнін мерекелеу аясында Қостанай облысында "Еңбек адамы" республикалық акциясы өткізілуде. Біздің колледжден үлкен жұмыс өтілі бар педагог кандидатурасын ұсынамыз – Жайлаубаева Гүлмира Мейрханқызы, директордың оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасары. Оның педагогикалық өтілі 37 жылды құрайды. Гүлмира Мейірханқызы "Ы.Алтынсарин" өскелең ұрпақты оқыту мен тәрбиелеу ісіндегі елеулі жетістіктері үшін, 28.09.2020 ж. Оның жанашыр кәсіби басшылығымен колледж студенттері облыстық, республикалық конкурстар мен олимпиадалардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері болып табылады. Гүлмира Мейірханқызы педагогикалық ұжым, ата-аналар мен колледж студенттері арасында сөзсіз беделге ие.