2022 жылдың 7-желтоқсан күні «Әйелге қатысты зорлық-зомбылықсыз 16-күн» атты Республикалық ақпараттық акциясын жүзеге асыру мақсатында   колледждің әлеуметтік педагогі М.Б.Искакова, педагог –психолог  С.А.Алибаева, және дене тәрбиесі пәнінің оқытушылары Р.М.Агибаев, Т.О.Бейсенбаев  «Арқалық полиция басқармасымен» бірлесе отырып «Шынықсаң шымыр боласың» атты спорттық жарыс өткізді. Жарысқа колледж оқытушыларынан, полиция басқармасы қызметкерлерінен және  білімалушылардан  құралған командалар қатысып бақ сынады. Нәтижесінде 1 орынды колледж оқытушыларының  «Бөрілер» командасы, 2 орынды  полиция басқармасының «Қыран» командасы ,3 орынды «Сұңқар»студенттер командасы иеленді.  Жарысты ұйымдастырушыларға колледж әкімшілігі атынан алғыс білдіріп, жеңіске жеткен командаларды құттықтаймыз!