9-11 желтоқсан күндері Арқалық қаласы  әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің ұйымдастыруымен  Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күні мерекесіне орай Футзалдан Арқалық қаласының кубогі үшін ерлер командасы арасында тартысты жарыс өтті.  Жарысқа  14 команда қатысып, Арқалық политехникалық колледжінің құрама командасы  3 орынды иеленді. «Үздік ойыншы» номинациясын ТО-31 тобының білімалушысы Амиров Саят , «Үздік шабылушы»  номинациясын  дене тәрбиесі пәнінің  оқытушысы Агибаев Рауан Мухамедкалиевич иеленді.

9-11 декабря сборная команда Аркалыкского политехнического  приняла участие на соревнованиях  организованной отделом физической культуры и спорта акимата города Аркалык  по футзалу. В соревнованиях приняли участие 14 команд, сборная команда Аркалыкского политехнического колледжа заняла 3 место. Обучающийся группы ТО-31 Амиров Саят награжден в номинации «Лучший игрок» , преподаватель физической культуры Агибаев Рауан Мухамедкалиевич.в номинации « Лучший нападающий». Поздравляем наших спортсменов и желаем дальнейших побед!